2007 yılında perde tesktil sektörüne giriş yapan Haysahomeperde, özel tasarım perde, özel koleksiyon butik perde alanında hizmet vermektedir.
"Kaliteden ödün vermeme” ilkesi ile yola koyulan, İstanbul-Ümraniye // Şile merkezli firmamız, her türlü perde ve perde sisteminin üretimini ve uygulamasını profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirmekte, yurt içi ve yurt dışı firmalara özel koleksiyon perde imalatı yapmaktadır.

Kumaş ve kumaşın dokusu ile iç içe büyümenin getirdiği avantaj ile mesleki hayatımızda fark sunuyoruz. Başarılı çalışmalarımızın ürünlerini müşterilerimize sunarken kalite, güven ve tasarımda “eşsiz model” ayrıcalıkları ile sektörün yeniliklerini yakından takip ediyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önemli olarak gördüğümüz için kumaşları ve modelleri seçerken “en güzeli” olması için gerekli olan tüm araştırmaları yapıyoruz.

Perde modelleri alanında başarılı çalışmalara her geçen gün yenisini ekleyerek hedeflediğimiz yöne doğru ilerlemeye devam eden Haysahomeperde olarak beklentilerin ötesinde, herkesin zevkine hitap edebilecek kullanışlı tasarımlarımızı, yılların birikim ve tecrübesini katarak müşterilerimize sunuyoruz.
“Daima yenilik, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti” ilkesi ile sizlerle olmaya devam edeceğiz…

HAKKIMIZDA